Арахамія пообіцяв піти з Верховної Ради, якщо не буде референдуму щодо ринку землі
Фото: Facebook
Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія складе мандат народного депутата, якщо в разі прийняття закону про ринок землі, в текст не будуть внесені поправки щодо референдуму про купівлю землі іноземцями.
Про це політик заявив журналістам у кулуарах парламенту, повідомляє Укрінформ.
Арахамія прокоментував інформацію про позицію представника Кабміну у Верховній Раді Ірини Верещук, яка заявила, що не підтримує законопроєкт про ринок землі.
“Вона почула, наприклад, обіцянку президента про референдум. Можливо, вона змінить свою думку… Я їй сказав: “Дивись, ось мій мандат, я кладу мандат на стіл. Це моя обіцянка, якщо вона не буде дотримана, якщо цього не станеться, я піду з Верховної Ради, якщо ми не додамо цю поправку”, – сказав депутат.
Депутат “Європейської Солідарності” Софія Федина в ефірі “Прямого” зазначила, що партія підтримує створення ринку землі в Україні, але категорично проти того формату, в якому його пропонує “Слуга народу”.
Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький сказав, що якщо сьогодні проголосують за ринок землі “слуг народу”, партія підтримає тих, хто протестує проти нього.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.