Війна

Армія РФ атакувала Білицьке на Донеччині: двоє загиблих

Армія РФ атакувала Білицьке на Донеччині: двоє загиблих

Російські окупаційні війська обстріляли місто Білицьке Донецької області, загинули двоє цивільних.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

За словами посадовця, ворог обстріляв місто вранці у неділю.

“Двоє людей загинули внаслідок обстрілу Білицького… Пошкоджені шість багатоповерхівок, адмінбудівлю, крамницю і лінію електропередачі”, – зазначив Філашкін.

Він наголосив, що загарбники цілеспрямовано б’ють по цивільних, і закликав жителів прифронтових районів евакуюватися.

Нагадаємо, що 16 лютого росіяни запустили по Україні 143 дрони та дві балістичні ракети.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.