Армія РФ атакувала Харків безпілотником “Молнія”
Ілюстративне фото
Російські окупанти завдали удару безпілотником “Молнія” по Харкову, за попередніми даними, постраждалих немає.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
“Приблизно о 11:07 ворог вдарив БпЛА типу “Молнія” по Київському району Харкова. Попередньо, без постраждалих та руйнувань”, – ідеться в дописі.
Нагадаємо, що у ніч проти 19 травня протиповітряна оборона України знешкодила 76 зі 112 запущених Росією дронів.
Також російські окупанти 18 травня обстріляли Херсон. Одна людина загинула, ще троє дістали поранення.