Армія РФ атакувала Україну дронами: у Києві пролунав вибух
фото: Reuters
У ніч проти середи, 29 січня, російська окупаційна армія почала запускати по Україні безпілотники. Під ранок у Києві пролунав вибух.
Про це повідомляє міський голова Віталій Кличко.
“Уламки ворожого дрону-камікадзе впали неподалік від станції метро в Дарницькому районі столиці” – йдеться у дописі.
Пошкоджено огорожу та окремо розташовану будівлю прохідної Дарницького депо.
Всі служби на місці. Наразі пожежі немає, потерпілих не виявили.
Як повідомлялося, у ніч проти вівторка, 28 січня, ворожі безпілотники атакували низку областей України. Під атакою російських окупаційних військ опинилися, зокрема, Харків та Одеса. Внаслідок обстрілів є постраждалі.
Нагадаємо, у Київській області через падіння уламків ворожого дрона, загорівся музей ретро-автомобілів. Частина транспортних засобів в ангарі була знищена й пошкоджена.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.