Армія РФ обстріляла два селища на Херсонщині: троє поранених
Ілюстративне фото
Російські окупаційні війська обстріляли селища Монастирське та Білозерка Херсонської області. Поранено троє людей: 39-річний чоловік, 64-річна та 52-річна жінки.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Зазначається, що у Монастирському внаслідок ворожої атаки постраждали 39-річний чоловік та 64-річна жінка, які перебували на вулиці. Вони дістали вибухові травми й уламкові поранення. Медики надали потерпілим допомогу на місці.
Також через російський обстріл постраждала 52-річна місцева жителька у селищі Білозерка, яка перебувала на подвірʼї будинку. Вона дістала вибухову травму та контузію. Потерпілу доставили до лікарні.
Нагадаємо, що російські окупаційні війська поцілили у чотириповерховий житловий будинок у Краматорську.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.