Війна

Армія РФ обстріляла Харків: з-під завалів дістали тіла 4 людей

Армія РФ обстріляла Харків: з-під завалів дістали тіла 4 людей

У ніч проти 29 жовтня російські окупаційні війська влучили авіабомбами у будівлю Держпрому у центрі Харкова та по приватному сектору в Основ’янському районі.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

Зазначається, що повністю зруйновано один будинок, частково пошкоджено ще 19 будівель та 4 автомобілі.

“Пожежу оперативно ліквідовано. З-під завалів дістали тіла 4 загиблих (2 жінки та 2 чоловіків)” – йдеться у дописі.

Аварійно-рятувальні роботи тривають.

За інформацією міського голови Ігоря Терехова, по місту було завдано удару ракетою-гібридом “Грім-Є1”.

Ці боєприпаси росіяни позиціюють як гібрид ракети та плануючої авіабомби на базі Х-38.

“Останніми днями ворог сконцентрувався саме на терористичних ударах по Харкову – бʼє по житлових будинках, по наших історичних памʼятках, по символах міста, таких, як “Держпром”. Прошу всіх бути дуже обережними й не ігнорувати сигнали повітряної тривоги” – наголосив Терехов.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.