Армія РФ протягом минулої доби вбила мешканця Донеччини
Фото: пресслужба Міноборони
Російські військові протягом минулої доби, 12 червня, вбили одного жителя Донецької області.
Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.
“За 12 червня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Гострому”, – зазначив він.
За його словами, загальна кількість жертв російських загарбників на Донеччині (1996 загиблих і 5009 поранених) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.