Війна

Армія РФ протягом минулої доби вбила мешканця Донеччини

Армія РФ протягом минулої доби вбила мешканця Донеччини

Фото: пресслужба Міноборони

Російські військові протягом минулої доби, 12 червня, вбили одного жителя Донецької області.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

“За 12 червня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Гострому”, – зазначив він.

За його словами, загальна кількість жертв російських загарбників на Донеччині (1996 загиблих і 5009 поранених) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.