Армія РФ протягом минулої доби вбила трьох жителів Донеччини
Фото: Reuters
Російські окупанти протягом минулої доби, 24 вересня, вбили трьох жителів Донецької області й ще п’ятьох поранили.
Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.
За його словами, росіяни вбили двох людей у Покровську та одну людину в Костянтинівці. Ще п’ять осіб зазнали поранень.
Як наголосив Філашкін, загальна кількість жертв російських загарбників на Донеччині (2776 вбитих і 6132 поранений) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.