Війна

Армія РФ протягом минулої доби вбила трьох жителів Донеччини

Армія РФ протягом минулої доби вбила трьох жителів Донеччини

Фото: Reuters

Російські окупанти протягом минулої доби, 24 вересня, вбили трьох жителів Донецької області й ще п’ятьох поранили.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін.

За його словами, росіяни вбили двох людей у Покровську та одну людину в Костянтинівці. Ще п’ять осіб зазнали поранень.

Як наголосив Філашкін, загальна кількість жертв російських загарбників на Донеччині (2776 вбитих і 6132 поранений) подана без урахування Маріуполя та Волновахи.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.