Війна

Армія РФ вдарила “Кинджалом” по Миколаєву

Армія РФ вдарила “Кинджалом” по Миколаєву

Фото: Reuters

Російські окупанти завдали удару по Миколаєву аеробалістичною ракетою Х-47 “Кинджал”.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

“Кинджал, без жертв! Фото не дам, але все норм”, – написав Кім.

Своєю чергою журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що фіксувати пуски Кинджалів та повідомляти про них стане набагато важче.

“Сьогодні винищувачі МіГ-31К вперше здійснили бойовий виліт з авіабази Ахтубінськ, ударивши по передмістю Миколаєва. До цього вильоти з пусками ракет були лише з авіабази Саваслейка”, – написав він.

Нагадаємо, що російські військові у Сумах влучили у дві автівки в центрі міста, є постраждалі.

Згодом президент України, коментуючи подію, заявив, що удар росіян по цивільних у Сумах, в результаті якого троє людей загинули, є свідченням російського “бажання” закінчити війну.

Також російські війська у ніч проти 3 червня атакували територію України 112 ударними безпілотниками з п’яти напрямів, сили ППО знищили 75 ворожих дронів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.