Стрічка новин

Байдужість Зеленського до стратегії захисту України руйнує міжнародну підтримку нашої держави – В’ятрович

Байдужість Зеленського до стратегії захисту України руйнує міжнародну підтримку нашої держави – В’ятрович

Байдужість президента Зеленського до вкрай важливих речей демотивує і демобілізує міжнародну підтримку України.

Про це сказав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович в коментарі журналістам, передає  пресслужба партії “ЄС”.

“Треба зрозуміти, що хоче президент від зустрічі в нормандському форматі. Мене дуже здивувало фактична відсутність реакції президента на тези, які були відновлені на Мюнхенській конференції, а саме “12 кроків”, де між іншим йшлося про можливе скасування санкцій проти Росії, де йшлося про якісь узгодження політики національної ідентичності України з Росією та іншими сусідами. Тобто байдужість президента України до таких вкрай важливих речей радше демотивує і демобілізує міжнародну підтримку України”, – сказав В’ятрович.

Він переконаний, що наступна зустріч у Нормандському форматі має відбутися тоді, коли Зеленський розумітиме, для чого її проводити.

“Наступна зустріч у Нормандському форматі очевидно буде потрібна за умови, якщо президент Зеленський буде розуміти для чого потрібна така зустріч, за умови, що він розуміє, що такі зустрічі потрібні для того, щоб лише посилювати тиск на Росію, а не для того, щоб сказати на цій зустрічі, що я сам можу домовитися з Путіним. До чого доводять спроби самостійного домовитися з Путіним, ми бачили сьогодні вранці”, – зазначив В’ятрович.

Він зазначив, що Україна має покладатися на підтримку Європи, США і всього вільного світу і зміцнювати українську армію.

“Саме на це має бути спрямована політика президента України. Попри те, що він сам зізнався, що у нього немає якогось стратегічного мислення і це дуже сумно. Насправді стратегія України дотепер полягала в тому, що двома засобами стримування російського агресора є українська армія і міжнародна підтримка”, – додав депутат.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки й оборони.

Також, на брифінгу за результатами засідання РНБО, президент України Володимир Зеленський заявив, що війна на сході України впевнено тримає курс до миру.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

У Генштабі повідомили кількість загиблих військових ЗСУ у бою під Золотим.

Зазначимо, “Європейська Солідарність” вимагає викликати у Верховну Раду України міністра оборони та начальника Генштабу, щоб ті прозвітували про ситуацію на фронті у зв’язку сьогоднішнім наступом бойовиків біля Золотого.

За словами співголови фракції “Європейська Солідарність” Артура Герасимова, бій під Золотим показав повний провал капітулянтської тактики  Володимира Зеленського.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.