Новини

Білборди з проросійською рекламою були встановлені у Києві незаконно – КМДА

Білборди з проросійською рекламою були встановлені у Києві незаконно – КМДА

Вночі співробітники КП “Київреклама” в супроводі співробітників КП “Муніципальна охорона” прибрали дев’ять незаконно розміщених рекламних сюжетів, що містили проросійську пропаганду.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

“Оператори зовнішньої реклами не надавали згоду на розміщення подібних сюжетів, тобто провокативні білборди розмістили піратським способом. Правоохоронні органи вже з’ясовують хто і з якою метою виготовив та розклеїв проросійську рекламу”, – наголосив Мондриївський.

За його словами, було прибрано 9 незаконних наклейок з 5 білбордів.

КП “Київреклама” інспектує вулиці і перевіряє рекламні засоби на можливу наявність реклами провокативного змісту.

Також міська влада просить мешканців міста повідомляти про випадки розміщення проросійської пропаганди на рекламних носіях за номером.

Нагадаємо, вчора, 29 січня, у кількох районах Києва з’явилися білборди із написом російською мовою “Росія – наш головний стратегічний партнер”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.