Білоруси – не нахлібники: Лукашенко пожалівся на неповагу з боку “старших братів”
Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив про несправедливі заяви з боку офіційної Росії про білорусів-нахлібників.
Таку заяву президент Білорусі зробив на зустрічі з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засем і головою Держприкордонкомітету Анатолієм Лаппо, де обговорювалася співпраця з Росією на спільному кордоні, передає “Белта”.
Як зауважив Лукашенко, проблем між країнами у цій сфері на рівні прикордонників, військових і транспортників немає, однак багато питань виникає, коли теми виводяться на урядовий рівень.
“Як результат, нам постійно дорікають: “Ми мало не утримуємо Білорусь. Вона впаде, якщо ми її не будемо дотувати, утримувати… Від Балтики до Чорного моря ми сьогодні працюємо на Російську Федерацію. Це теж грошей коштує, і не тільки грошей. І ми все одно нахлібники”, – обурився Лукашенко.
Він закликав Зася і Лаппо всі виникаючі питання “звести, покласти на стіл і показати: старші брати-росіяни, ви подивіться, які послуги ми вам надаємо, і це недешево”.
Більш того, Лукашенко вказав на недостатню, на його думку, допомогу з боку Росії із забезпеченням армії сучасною зброєю. Він нагадав, що Білорусь нещодавно закупила у Росії літаки Су-30СМ. “Але ми ж виконуємо і функції захисту на цьому напрямку Російської Федерації, народу Росії. Так чому нам не допомогти? Чому не поставити сучасну зброю?” – запитав президент Білорусі.
Він зауважив, що білоруси вміють користуватися сучасним озброєнням “не гірше, ніж росіяни, але платимо за це колосальні гроші”.
“Я до того, що не треба варнякати в засобах масової інформації і навіть вже на державному рівні, що білоруси – гиря на ногах”, – додав Лукашенко.
Нагадаємо, раніше у Олександра Лукашенка жорстко відповіли прем’єрміністру Росії щодо Другої світової війни.
Також Лукашенко визнав, що Росія є учасницею конфлікту на сході України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.