Стрічка новин

Бій біля Золотого: Арахамія заявив, що “немає достовірної інформації, хто наступав з якого боку”

Бій біля Золотого: Арахамія заявив, що “немає достовірної інформації, хто наступав з якого боку”

Фото: Facebook

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що не потрібно робити передчасних висновків щодо вранішньої атаки російської гібридної армії на Донбасі до засідання РНБО.

Про це повідомляє “Прямий”.

“Зараз ніхто немає достовірної інформації, яким чином це почалось, хто саме наступав з якого боку, хто брав у цьому участь, а вже хтось дає політичні оцінки, на цьому не треба маніпулювати. Я не хочу зараз давати оцінки, потрібно в комплексі дивитися на ситуацію, я просто не хочу зараз давати оцінки, маючи фрагментарну інформацію, але ми вирішили, що ми будемо проводити засідання комітету Нацбезпеки та оборони й будемо заслуховувати спеціалістів з усіх боків, і військовослужбовців, і експертів з питань, для того, щоб зрозуміти більш-менш картинку комплексно, а потім можна робити якісь висновки”, – прокоментував голова фракції “Слуга народу”.

Згодом журналістка “Прямого” Олена Курбанова повідомила, що поза камерами Давид Арахамія намагався пояснити, що треба зібрати більше інформації для того, щоб зрозуміти, з яких обставин і хто починав перші постріли.

(Детальніше дивіться у відео)


Нагадаємо, що Москва не визнає свою відповідальність за наступ російсько-окупаційних військ під Золотим на Донбасі.

18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

У Генштабі повідомили кількість загиблих військових ЗСУ у бою під Золотим.

Зазначимо, “Європейська Солідарність” вимагає викликати у Верховну Раду України міністра оборони і начальника Генштабу, щоб ті прозвітували про ситуацію на фронті у зв’язку сьогоднішнім наступом бойовиків біля Золотого.

За словами співголови фракції “Європейська Солідарність” Артура Герасимова, бій під Золотим показав повний провал капітулянтської тактики  Володимира Зеленського.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.