Новини

Бій під Золотим: посольство України у США закликало Росію дотримуватись нормандських зобов’язань

Бій під Золотим: посольство України у США закликало Росію дотримуватись нормандських зобов’язань

Фото: Reuters

Посольство США в Україні глибоко стурбоване сьогоднішніми повідомленнями про ескалацію конфлікту на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

“Ми глибоко стурбовані сьогоднішніми повідомленнями про ескалацію конфлікту на Донбасі та наполегливо закликаємо Росію дотримуватись своїх мінських та нормандських зобов’язань”, – йдеться у повідомленні.

Раніше представництво України в ЄС закликало партнерів до рішучої реакції через новий напад РФ на Донбасі.

Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого. Штаб ООС уточнив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

На брифінгу після засідання РНБО з цього приводу президент Володимир Зеленський заявив, що війна на сході України впевнено тримає курс до миру.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.