Бій під Золотим: посольство України у США закликало Росію дотримуватись нормандських зобов’язань
Фото: Reuters
Посольство США в Україні глибоко стурбоване сьогоднішніми повідомленнями про ескалацію конфлікту на Донбасі.
Про це повідомляє пресслужба відомства у Facebook.
“Ми глибоко стурбовані сьогоднішніми повідомленнями про ескалацію конфлікту на Донбасі та наполегливо закликаємо Росію дотримуватись своїх мінських та нормандських зобов’язань”, – йдеться у повідомленні.
Раніше представництво України в ЄС закликало партнерів до рішучої реакції через новий напад РФ на Донбасі.
Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого. Штаб ООС уточнив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.