Близько 100 мешканців окупованого Криму знаходяться під наглядом через підозру на коронавірус
Близько сотні мешканців окупованого Криму знаходяться під наглядом лікарів після повернення з Китаю або контакту з людьми, які приїхали з КНР.
Про це повідомляють “Крим.Реалії”, з посиланням на підконтрольного Росії керівника управління Росспоживнагляду по Криму.
“На сьогодні під медичним наглядом залишаються двоє людей з тих, що звернулися з ознаками катаральних явищ (ряд симптоматичних ознак) і повернулися з КНР, за ними ще не закінчено медичне спостереження, вони знаходяться в інфекційному стаціонарі, ізольовані. Зареєстровано 37 контактних осіб, які також знаходяться під медичним наглядом, з них шість осіб, які відсторонені від роботи, і вони продовжують перебувати вдома під медичним наглядом “, – зазначили в окупаційній адміністрації.
Крім того, під наглядом на території Криму знаходяться 50 осіб, які повернулися з КНР.
“Міністерством охорони здоров’я приймається весь комплекс заходів в частині готовності госпітальної бази, в частині маршрутизації інфекційних хворих, і з боку органів і установ Росспоживнагляду проводиться ряд заходів, які спрямовані на недопущення завезення вірусу на територію республіки і купірування ситуації при її виникненні”, – йдеться у повідомленні.
За час поширення коронавірусу в Криму було зареєстровано дев’ять людей, що мали підозру на хворобу, однак жоден випадок не підтвердився.
Нагадаємо, науковці з Національного інституту інфекційних захворювань Японії змогли культивувати й ізолювати новий тип коронавірусу 2019, що дозволить їм почати розробку вакцини.
Також, Офіційною назвою нового коронавірусу з Китаю стало Covid-2019
Нагадаємо, в Україні станом на 27 січня не зафіксовано жодного випадку коронавірусу 2019-nCoV.
27 січня у Раді національної безпеки і оборони України обговорили ситуацію довкола розповсюдження нового коронавірусу та організації протиепідемічного захисту населення України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.