Стрічка новин

Блогер про парад до Дня Незалежності: чим більше ми стаємо впевненіше в собі – тим гірше настрій в Росії

Блогер про парад до Дня Незалежності: чим більше ми стаємо впевненіше в собі – тим гірше настрій в Росії

Військовий парад на День Незалежності України – це не тільки видовище, а це досить сильний аргумент в контрінформаційній боротьбі, яка є зброєю в гібридній війні РФ.

Про це ветеран АТО, блогер Олексій Петров розповів на “Прямому”.

“Справа в тому, що парад як такий в 17-й рік, особливо в нинішній 18-й, – це ж не тільки якесь видовище або розвага. А це досить сильний наш аргумент в контрінформаційній боротьбі, яка також є зброєю в гібридній війні, яку ми зараз ведемо. І ми пам’ятаємо, скільки в 17 році було істерики “за поребриком”, коли перший раз пройшли американці: господи боже мій, як це так … І пішло-поїхало. Прекрасно. Чим більше ми стаємо впевненіше в собі – наша нація, наша спільнота – тим гірше настрій в Росії. І це чудово”, – сказав він.

Директор Департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко раніше заявив, що політик, який розглядає себе як потенційного учасника виборів, не може критикувати необхідність проведення параду до Дня Незалежності.

Відомо, що  у параді братимуть участь 300 військовослужбовців зі Сполучених Штатів, Канади, Великої Британії, Польщі, Німеччини, Грузії, Молдови та інших країн.

Переселенка з Донбасу телефоном в ефірі “Прямого” розповіла про те, як кожного року спостерігає за парадом з нагоди Дня Незалежності України.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.