Новини

Бойовики на Донбасі хочуть поповнити свої лави російськими “казаками” – розвідка

Бойовики на Донбасі хочуть поповнити свої лави російськими “казаками” – розвідка

Бойовики на Донбасі планують залучати так звані “казацькі формування” з території Російської Федерації для створення резерву та укомплектування особового складу.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Як зазначається, завдяки залученню російських “казачих формувань” бойовики планують розв’язувати проблеми із забезпеченням укомплектованості особового складу.

“За їх рахунок планується формування мобілізаційного резерву угруповання російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях”, – повідомили у розвідці.

Нагадаємо, Україна на засіданні Ради безпеки ООН порушить питання наступу підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі.

18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.

У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.

Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.

За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.