Сьогодні окупанти двічі обстріляли позиції ООС біля Мар’їнки
27 листопада російські окупанти обстріляли українські позиції Об’єднаних сил поблизу міста Мар’їнка.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.
Так, бойовики відкривали вогонь по позиціях операції Об’єднаних сил (ООС) в період з 9:00 до 10:30.
“З початку поточної доби за станом на 12:30 супротивник з ручних протитанкових, автоматичних гранатометів і підствольних гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї двічі обстріляв позиції підрозділів Об’єднаних сил у Мар’їнки, що на Донецькому напрямку” – зазначено в повідомленні.
В результаті обстрілу втрат серед українських військовослужбовців немає.
Нагадаємо, що 25 листопада у місті Мар’їнка внаслідок обстрілу бойовиків була поранена жінка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.