Новини

Бойовики зайняли сотню метрів українського берега у Станиці Луганській

Бойовики зайняли сотню метрів українського берега у Станиці Луганській

Кілька місяців тому бойовики, які іменують своє угруповання “ЛНР”, перейшли міст у Станиці Луганській й під виглядом СЦКК чергують фактично на підконтрольному Україні березі.

Про це пише BBC.

Видання зазначаэ, що вони не озброєні, але одягнені в російський камуфляі, роблять зауваження й знімають тих, хто переходить міст.

Нагадаємо, відремонтована секція мосту перебуває ще над українським берегом. Далі міст проходить над Сіверським Дінцем й виходить вже на контрольовану бойовиками територію.

Влітку, коли від мосту відвели війська й він став нейтральною територією, на ньому залишилися офіцери з української частини СЦКК, але паралельно лишилися і терористи – під виглядом тієї ж СЦКК.

Таким чином, вони фактично пересунули лінію розмежування десь на 100 метрів і мають символічну присутність на іншому березі Сіверського Дінця, наголошує BBC.

Нагадаємо, в кінці листопада сержант 46-ї десантно-штурмової бригади був поранений бомбою з російського безпілотника у села Сизе поруч з ділянкою розведення військ у Станиці Луганській. Характер поранення та детонація снаряду вказують на розрив у повітрі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.