Бойовики зайняли сотню метрів українського берега у Станиці Луганській
Кілька місяців тому бойовики, які іменують своє угруповання “ЛНР”, перейшли міст у Станиці Луганській й під виглядом СЦКК чергують фактично на підконтрольному Україні березі.
Про це пише BBC.
Видання зазначаэ, що вони не озброєні, але одягнені в російський камуфляі, роблять зауваження й знімають тих, хто переходить міст.
Нагадаємо, відремонтована секція мосту перебуває ще над українським берегом. Далі міст проходить над Сіверським Дінцем й виходить вже на контрольовану бойовиками територію.
Влітку, коли від мосту відвели війська й він став нейтральною територією, на ньому залишилися офіцери з української частини СЦКК, але паралельно лишилися і терористи – під виглядом тієї ж СЦКК.
Таким чином, вони фактично пересунули лінію розмежування десь на 100 метрів і мають символічну присутність на іншому березі Сіверського Дінця, наголошує BBC.
Нагадаємо, в кінці листопада сержант 46-ї десантно-штурмової бригади був поранений бомбою з російського безпілотника у села Сизе поруч з ділянкою розведення військ у Станиці Луганській. Характер поранення та детонація снаряду вказують на розрив у повітрі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.