Суспільство

Бойовики на Донбасі збільшують кількість диверсійних груп для здійснення провокацій — розвідка

Бойовики на Донбасі збільшують кількість диверсійних груп для здійснення провокацій — розвідка

Фото: Reuters

У зоні проведення ООС на передових позиціях противника збільшено кількість диверсійно-розвідувальних та снайперських груп.

Про це на брифінгу повідомив представник пресцентру Міноборони України капітан Михайло Шаравара.

“На передових позиціях противника збільшено кількість диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар з метою проведення диверсій у “сірій зоні”, здійснення обстрілів для провокування вогню у відповідь, а також нанесення втрат особовому складу підрозділів Об’єднаних сил. Крім того, на окремих напрямках окупанти продовжують утримувати артилерійські системи і міномети поблизу лінії бойового зіткнення з порушенням домовленостей щодо відведення озброєння та військової техніки”, – повідомив Шаравара.

Він додав, що за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у з’єднаннях і частинах оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях відмічено активізацію заходів оперативної та бойової підготовки. Зазначене пов’язано з початком зимового періоду навчання та проведенням тижня бойової та мобілізаційної готовності.

Нагадаємо, російські окупанти на Донбасі відкрили снайперський вогонь, один боєць ЗСУ поранений.

3 грудня було зафіксовано дев’ять порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ та її найманців.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.