Британські дипломати по всьому світу пересядуть на електромобілі
Британські дипломати по всьому світу, зокрема й ті, що працюють у Києві, почнуть використовувати виключно електричні або гібридні автомобілі.
Про це повідомляється на офіційному сайті британського МЗС.
“Міністерство закордонних справ замінить автомобілі британських дипломатів повністю електричними або гібридними моделями в рамках програми зі зменшення викидів у навколишнє середовище вуглекислого газу”, – йдеться в повідомленні.
На сьогодні британські посольства в Осло та Ватикані уже здійснили такий екологічно обумовлений перехід. Наступні 30 британських дипломатичних представництв у різних країнах і містах, зокрема в Києві, замінять автомобілі уже до квітня 2020 року.
Згідно з опублікованими урядовими планами, до 2022 року британське МЗС планує мати в своєму автопарку 25% автомобілів із нульовим викидом вуглекислого газу, а до 2030 року довести їх кількість до 100%.
Раніше посольство Британії привітало українців з новорічними святами жестовою мовою.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.