“Буковель” відновив роботу після карантину
Гірськолижний курорт “Буковель” відновив свою роботу у зв’язку з тим, що Прикарпаття вийшло з червоної зони карантину.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив співвласник туристичного комплексу Олександр Шевченко.
За його словами, відновлюється можливість людям “працювати та отримувати достойну заробітну плату”.
“Якимось таємним чином ми перескочили з червоної зони відразу до жовтої. Українські Карпати зараз знову можуть вітати туристів”, – додав він.
Зазначається, що сезон у Карпатах триватиме до кінця квітня.
Наразі в “Буковелі” працюють підйомники №1, 2 та 7. Зазначається, що з кожним днем відкриватимуть все більше підйомників, трас та інших об’єктів.
Нагадаємо, що 11 квітня МОЗ оновило мапу “червоних” карантинних зон в Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.