Суспільство

“Буковель” відновив роботу після карантину

“Буковель” відновив роботу після карантину

Гірськолижний курорт “Буковель” відновив свою роботу у зв’язку з тим, що Прикарпаття вийшло з червоної зони карантину.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив співвласник туристичного комплексу Олександр Шевченко.

За його словами, відновлюється можливість людям “працювати та отримувати достойну заробітну плату”.

“Якимось таємним чином ми перескочили з червоної зони відразу до жовтої. Українські Карпати зараз знову можуть вітати туристів”, – додав він.

Зазначається, що сезон у Карпатах триватиме до кінця квітня.

Наразі в “Буковелі” працюють підйомники №1, 2 та 7. Зазначається, що з кожним днем відкриватимуть все більше підйомників, трас та інших об’єктів.

Нагадаємо, що 11 квітня МОЗ оновило мапу “червоних” карантинних зон в Україні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.