“Червоний” Київ та 12 областей: МОЗ оновило розподіл карантинних зон
Міністерство охорони здоров’я України оновило епідеміологічного зонування регіонів – у “червоній” зоні карантину 13 регіонів.
Про це повідомила пресслужба МОЗ.
Так, до “червоної” зони потрапили: Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.
У “помаранчевій” зоні: Черкаська, Тернопільська, Рівненська, Луганська, Кіровоградська, Донецька, Дніпропетровська, Волинська та Вінницька області.
“Жовтими” залишаються три області – Закарпатська, Івано-Франківська та Херсонська.
Норма госпіталізацій пацієнтів з COVID в Україні становить 60 на 100 тисяч населення. Цьому показнику відповідають Кіровоградська (49,6), Закарпатська (37,5), Івано-Франківська (44,2), Херсонська (58,0), Тернопільська (56,4) і Львівська (54,2) області. Найбільш проблемною залишається Хмельницька область – тут показник госпіталізацій становить 117,3. У Києві – 76,3.
Крім того, в Києві і семи областях перевищена норма завантаженості лікарняних ліжок з киснем. Найвищий показник зайнятості ліжок із киснем у Києві (73,6% за норми до 65%) та Одеській області (71,7%).
При цьому в 19 із 25 регіонів перевищено епідеміологічний поріг COVID-19. При цьому в Києві він становить 105,7%, найгірший у Тернопільській області – 183,1%.


Нагадаємо, станом на 18 квітня карантинні обмеження “червоної” зони діяли у 12 областях України та місті Київ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.