Чиновник Міносвіти вкрав мільйони гривень на відрядження студентів за кордон

Чиновник Міносвіти вкрав мільйони гривень на відрядження студентів за кордон

Чиновника Міністерства освіти й науки звинувачують у розкраданні близько двох мільйонів гривень з бюджету, які були призначені на закордонні відрядження студентів. 

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

“Повідомлено про підозру колишньому голові Всеукраїнської молодіжної громадської організації Українська асоціація студентського самоврядування”, – заявили у відомстві.

Зазначається, що очолюючи студентську організацію, чиновник отримував гроші на закордонні відрядження студентів. Однак, студенти в жодні відрядження не їздили.

За даними правоохоронців, у 2013-2016 роках голова громадської організації подавав до банківської установи заяви про видачу коштів для відрядження студентів за кордон для участі в заходах і на підставі цієї заяви отримав кошти в сумі понад 830 тисяч гривень.

Крім того, встановлено, що голова громадської організації подавав платіжні доручення в банк, на підставі яких з поточних рахунків організації на його власний картковий рахунок було перераховано понад 1,2 мільйона гривень.

Раніше “Прямий” повідомляв, що голова Радехівської районної держадміністрації Львівської області заарештований на два місяці з альтернативою застави в розмірі 140 960 гривень.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.