Інтерв’ю

“День визволення” Трампа обернувся падінням цін на нафту

“День визволення” Трампа обернувся падінням цін на нафту

Фото: Reuters

В п’ятницю, 4 квітня, через нові тарифи президента США Дональда Трампа ціни на нафту суттєво втратили в ціні. 

Про це повідомили в Reuters.

Ф’ючерси на нафту основної марки Brent знизилися на 31 цент, або на 0,4%, до 69,83 долара за барель. Ф’ючерси на нафту West Texas Intermediate у США подешевшали на 32 центи, або 0,5%, до 66,63 долара.

Ціни на нафту почали падіння після пресконференції Трампа в середу, 2 квітня, яку він назвав “Днем визволення”, коли оголосив про 10% базовий тариф на весь імпорт до Сполучених Штатів і вищі мита для десятків найбільших торгівельних партнерів США.

Падіння цін на нафту також підштовхнуло рішення ОПЕК+  просунути свій план щодо збільшення видобутку нафти.  Організація планує залучати на ринок 411 тис. барелів на добу у травні проти 135 тисяч барелів на день як раніше планувалося.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив про запровадження митного податку на імпортовані товари та сировину майже з усіх країн світу.

Раніше повідомлялось, що Bitcoin та інші криптовалюти сильно втратили в ціні на тлі масштабних мит Трампа.

До слова, мита Трампа можуть спричинити стрімке зростання цін на автомобілі та суттєві втрати у сфері роздрібної торгівлі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.