Події

До України з окупації повернувся ще один підліток

До України з окупації повернувся ще один підліток

Ілюстративне фото

До України з тимчасово окупованої території вдалося повернути ще одного 17-річного підлітка.

Про це повідомила операційна директорка Bring Kids Back UA Дар’я Зарівна.

За її даними, разом з мамою, яка має інвалідність, хлопець провів в окупації більшість підліткових років.

“Через службу старшого брата в ЗСУ родина змушена була жити в постійному страху — навіть одне необережне слово могло обернутися загрозою їхньому життю”, – пояснила Зарівна.

Вона додала, що коли хлопцеві виповнилося 17 років виникла ще одна небезпека — ризик примусового призову до російської армії та участі у війні проти України.

Тоді родина звернулася по допомогу до Української мережі за права дитини, які організували рятувальну місію та допомогли хлопцеві успішно подолати шлях до підконтрольної Україні території.

Раніше з ТОТ на підконтрольну територію України вдалося повернути ще дев’ятьох дітей.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, TwitterTelegram та Instagram.