До України з окупації повернувся ще один підліток
Ілюстративне фото
До України з тимчасово окупованої території вдалося повернути ще одного 17-річного підлітка.
Про це повідомила операційна директорка Bring Kids Back UA Дар’я Зарівна.
За її даними, разом з мамою, яка має інвалідність, хлопець провів в окупації більшість підліткових років.
“Через службу старшого брата в ЗСУ родина змушена була жити в постійному страху — навіть одне необережне слово могло обернутися загрозою їхньому життю”, – пояснила Зарівна.
Вона додала, що коли хлопцеві виповнилося 17 років виникла ще одна небезпека — ризик примусового призову до російської армії та участі у війні проти України.
Тоді родина звернулася по допомогу до Української мережі за права дитини, які організували рятувальну місію та допомогли хлопцеві успішно подолати шлях до підконтрольної Україні території.
Раніше з ТОТ на підконтрольну територію України вдалося повернути ще дев’ятьох дітей.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.