Доба на Донбасі: поранено одного військового, знищено одного окупанта
Упродовж минулої доби, 12 серпня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил противник 57 разів відкривав вогонь по позиціях наших військ, у тому числі 12 разів із важкого озброєння.
Про це повідомляє прес-центр ООС.
Російські окупаційні війська вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а на окремих напрямках із озброєння БМП та протитанковими керованими ракетами. Обстріли здійснювалися по захисниках Кримського, Новотошківського, Золотого, Світлодарська, Луганського, Новолуганського, Зайцевого, Південного, Майорська, Мар’їнки, Миколаївки, Опитного, Авдіївки, Новотроїцького, Новомихайлівки, Чермалика, Гнутового, Лебединського, Павлополя, Водяного та Широкиного.
Також противник обстріляв із ствольної артилерії калібром 122 мм захисників Гнутового, а із мінометів калібром 120 та 82 мм українські позиції біля Кримського, Луганського, Майорська, Зайцевого, Водяного, Гнутового та Лебединського. У районі населеного пункту Миколаївка зафіксована робота снайперської пари противника. Внаслідок бойових дій два військовослужбовця Об’єднаних сил отримали поранення. Упродовж поточної доби бойовики російських окупаційних військ вісім разів відкривали вогонь по україхнських позиціях у районах населених пунктів Кримське, Новотошківське, Троїцьке, Водяне, Лебединське та Широкине.
Одного військовослужбовця Збройних сил України поранено. За даними розвідки, одного окупанта знищено, шість дістали поранення. Нагадаємо, ОБСЄ зафіксувала на Донбасі новітні російські комплекси радіоелектронної боротьби.
Нагадаємо, 11 серпня на Донбасі було поранено одного українського військового.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.