Доба в ООС: російська гібридна армія п’ять разів порушила режим припинення вогню
За поточну добу, 16 лютого, гібридна російська армія п’ять разів порушила режим припинення вогню.
Про це повідомляє штаб ООС в Facebook.
Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив три обстріли по нашим позиціям, а саме:
поруч з Лебединським – з міномету калібру 82 мм ворог випустив 7 мін, а також вів вогонь з великокаліберного кулемету;
двічі неподалік Мар’їнки – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
Два ворожі обстріли було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме:
у районі населеного пункту Новолуганське – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
поблизу Кримського – зі 120-мм міномету -20 мін.
Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.
Нагадаємо, так званий суд у Керчі заарештував на 10 діб чотирьох громадян України, затриманих напередодні прикордонним управлінням ФСБ РФ в Азовському морі за нібито незаконний вилов риби.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.