Новини

Доба в ООС: російська гібридна армія п’ять разів порушила режим припинення вогню

Доба в ООС: російська гібридна армія п’ять разів порушила режим припинення вогню

За поточну добу, 16 лютого, гібридна російська армія п’ять разів порушила режим припинення вогню.

Про це повідомляє штаб ООС в Facebook.

Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив три обстріли по нашим позиціям, а саме:
поруч з Лебединським – з міномету калібру 82 мм ворог випустив 7 мін, а також вів вогонь з великокаліберного кулемету;
двічі неподалік Мар’їнки – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Два ворожі обстріли було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме:
у районі населеного пункту Новолуганське – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
поблизу Кримського – зі 120-мм міномету -20 мін.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає.

Нагадаємо, так званий суд у Керчі заарештував на 10 діб чотирьох громадян України, затриманих напередодні прикордонним управлінням ФСБ РФ в Азовському морі за нібито незаконний вилов риби.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.