Допінг-скандал: ФК “Динамо” відсторонив від роботи свого головного лікаря
Динамо Київ
Керівництво київського футбольного клубу “Динамо” відсторонило свого головного лікаря Леоніда Миронова від роботи через допінг-скандал із футболістом Артемом Бєсєдіним.
Про це повідомляє Sport Arena.
Нападник “Динамо” Артем Бєсєдін провалив допінг-тест після матчу Ліги Європи з “Мальме”. Відкрита допінг-проба Бєсєдіна дала позитивний результат. За неофіційною інформацією, сам футболіст не визнає своєї провини і хоче, щоб була відкрита проба В.
У разі доведення провини футболісту загрожує чотири роки дискваліфікації.
Лікаря усунули від виконання своїх обов’язків до з’ясування усіх обставин і остаточного вердикту УЄФА щодо цього питання.
Нагадаємо, УЄФА відсторонив гравця київського футбольного клубу “Динамо” Артема Бєсєдіна від змагань на 30 днів за допінг.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.