Новини

Допінг-скандал: ФК “Динамо” відсторонив від роботи свого головного лікаря

Допінг-скандал: ФК “Динамо” відсторонив від роботи свого головного лікаря

Динамо Київ

Керівництво київського футбольного клубу “Динамо” відсторонило свого головного лікаря Леоніда Миронова від роботи через допінг-скандал із футболістом Артемом Бєсєдіним.

Про це повідомляє Sport Arena.

Нападник “Динамо” Артем Бєсєдін провалив допінг-тест після матчу Ліги Європи з “Мальме”. Відкрита допінг-проба Бєсєдіна дала позитивний результат. За неофіційною інформацією, сам футболіст не визнає своєї провини і хоче, щоб була відкрита проба В.

У разі доведення провини футболісту загрожує чотири роки дискваліфікації.

Лікаря усунули від виконання своїх обов’язків до з’ясування усіх обставин і остаточного вердикту УЄФА щодо цього питання.

Нагадаємо, УЄФА відсторонив гравця київського футбольного клубу “Динамо” Артема Бєсєдіна від змагань на 30 днів за допінг.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.