Друга жертва негоди: на Вінниччині загинула жінка
Сьогодні, 11 березня, у місті Хмільник Вінницької області на місцеву жительку впало дерево, внаслідок чого вона загинула.
Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.
“Близько 10:00 на вулиці Північній на 29-річну місцеву жительку впало дерево. Жінка загинула на місці події”, – зазначили у поліції.
Усі обставини та причини трагедії будуть з’ясовані в рамках відкритого кримінального провадження за ст.115 КК України (умисне вбивство, з позначкою “нещасний випадок”).
Нагадаємо, вчора, 10 березня, у Вінниці дерево впало на 12-річну дівчинку. Дитина загинула на місці від отриманих травм.
В Україні на ранок на 11 березня через негоду знестумлено 47 населених пунктів в 5 областях.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.