Новини

Друга жертва негоди: на Вінниччині загинула жінка

Друга жертва негоди: на Вінниччині загинула жінка

Сьогодні, 11 березня, у місті Хмільник Вінницької області на місцеву жительку впало дерево, внаслідок чого вона загинула.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

“Близько 10:00 на вулиці Північній на 29-річну місцеву жительку впало дерево. Жінка загинула на місці події”, – зазначили у поліції.

Усі обставини та причини трагедії будуть з’ясовані в рамках відкритого кримінального провадження за ст.115 КК України (умисне вбивство, з позначкою “нещасний випадок”).

Нагадаємо, вчора, 10 березня, у Вінниці дерево впало на 12-річну дівчинку. Дитина загинула на місці від отриманих травм.

В Україні на ранок на 11 березня через негоду знестумлено 47 населених пунктів в 5 областях.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.