Дубілет заявив про можливість “перепису” населення окупованого Донбасу через супутники
Кабінет міністрів розглядає можливість перепису населення на окупованих територіях України через дані супутників.
Про це розповів міністр Кабміну Дмитро Дубілет “Українському радіо”.
Він запевнив, що вже зустрічався з представниками ООН, які допомагатимуть втілити цей проєкт. Однак він складний, і міністр поки не знає, наскільки точно можна оцінити через супутники кількість населення.
Дубілет також додав, що схожий проєкт проводили в Афганістані, де значна частина території теж не контролюється владою.
Згідно з даними “електронного дослідження”, населення України становить 37 мільйонів 289 тисяч осіб.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.