Думає по пінгвінів, а не про війну – у соцмережах розкритикували відсутність реакції Зеленського на трагічні новини з фронту
Пінгвіни та Антарктида, а не ситуація на фронті – соцмережі обурюються мовчанням Володимира Зеленського з приводу двох загиблих на Донбасі.
Сьогодні головна тема новин від Офісу Президента – річниця антарктичної станції імені Вернадського.
“Сумні новини з Донбасу. Двоє Героїв загинуло. Двоє поранено, за одного з них борються медики. У суботу в районі населеного пункту Мар’їнка троє українських військових підірвалися на вибуховому пристрої, двоє з них загинули і один постраждав. Крім того, внаслідок обстрілу поранено ще одного воїна. Війна не завершилась. “Мир” не настав. Росія не йде за Донбасу. Війна поруч. І це треба усвідомити всій країні, а головне – керівництву держави, яке півтора року намагається “домовитись”. Не вийде. З окупантами та терористами не домовляються. Вічна слава нашим Героям!”, – пише Андрій Смолій.
“Вова, може вже згадаєш, що ти верховний головнокомандувач, чи де? В нас двоє загиблих на передовій і поранені, поки ти тут масло рекламуєш і порушуєш законодавство, записуючі відосикі недержавною мовою”, – залишила коментар на сторінці Зеленського Лена Ровенська.
“Шестеро загиблих з початку року під час “повного всеосяжного перемир’я” – недостатня причина зібрати Радбез ООН, як це постійно робив Порошенко? Цей ігнор вже смердить не просто зневагою, а бажанням приховати свої провали та злочинні дії по відношенню до ЗСУ”, – пише ветеран АТО Валерій Прозапас.
“Я з величезною повагою ставлюся до наших полярників, приєднуюся до привітань з нагоди 25-річчя української антарктичної станції “Академік Вернадський”.Мене теж охоплюють зворушливі почуття, коли я спостерігаю за пінгвінами. Але сьогодні росіяни на фронті вбили двох наших військових і двох важко поранили. Реакція буде?”, – пише колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян
“За кожного вбитого нашого військового відкривайте вогонь артилерії по тому квадрату, з якого стріляли!” – пише у Фейсбуці Олександр Твердохліб.
Сьогодні президент Володимир Зеленський учив державні нагороди визначним українським полярникам за їхній внесок у здійснення наукової діяльності в Антарктиці.Крім того, Володимир Зеленський взяв участь у церемонії погашення поштових марок з нагоди 25-річчя української антарктичної станції “Академік Вернадський”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.