Новини

Дуже тепла зима: у Карпатах ведмеді не можуть впасти у сплячку

Дуже тепла зима: у Карпатах ведмеді не можуть впасти у сплячку

У Карпатах через високу температуру повітря у центрі реабілітації бурих ведмедів заснули лише три тварини з 32.

Про це на сторінці в Facebook повідомляє Національний природний парк “Синевир”.

“Справжня зима в регіоні протримала лише тиждень на початку грудня. За цей час встигли впасти у стан анабіозу — зимовий сон — три ведмеді: Беня, Дюрій та Потапич. Решта — чекають морозів. Ведмеді з Реабілітаційного центру НПП “Синевир” все своє життя прожили у неволі, тому зимовий сон для них явище невідоме. Повернення природних інстинктів і реабілітація психологічного та фізичного стану ведмедів — одне з основних завдань центру, який відкритий у грудні 2011 року. Зараз у центрі мешкають 32 клишоногі”, — йдеться у повідомленні.





Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.