Події

Двоє п’яних терористів так званої “ДНР” підірвалися на власному мінному полі: деталі

Двоє п’яних терористів так званої “ДНР” підірвалися на власному мінному полі: деталі

На тимчасово окупованій території Донецької області двоє терористів підірвалися на власному мінному полі. Окупанти перебували в стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє пресслужба оперативно-тактичного угрупування “Північ” у Facebook.

За даними розвідки, 12 квітня до лікувального закладу населеного пункту Єнакієве, що знаходиться на тимчасово окупованій території доставлено двох окупантів, які перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння здійснили вихід на власне мінне поле, де і втратили свої кінцівки.

“Як стало відомо з попереднього лікарського анамнезу, “героїчні” алкомандри вартували окупантам втрати декількох кінцівок. Наразі відомо, що на двох у них залишилась непарна кількість ніг. Стан здоров’я загарбників уточнюється. Але те, що похмілля буде болісним – доведений факт! Що закопав – на тому й підірвався. Карма вона така”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що частини та підрозділи ОТУ “Північ” продовжують дотримуватись режиму припинення вогню та стримувати агресора.

Нагадаємо, з початку поточної доби, 13 квітня, бойовики тричі порушували режим припинення вогню. Поблизу Майорського безпілотник бойовиків, перетинаючи лінію розмежування, скинув гранати на позиції підрозділи Збройних сил України. В результаті один військовослужбовець отримав поранення, не сумісні з життям. Ще двоє військових отримали поранення.

Як відомо, президент України Володимир Зеленський поставив під сумнів рішення взяти під контроль Шуми Донецької області в серпні 2018 року.

Читайте також: МИ ГОТОВІ: ЗЕЛЕНСЬКИЙ НЕ ВИКЛЮЧАЄ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВІЙСЬКОВОГО ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.