Світ

Джастін Тімберлейк став батьком вдруге

Джастін Тімберлейк став батьком вдруге

Співак Джастін Тімберлейк заявив, що став батьком вдруге. У нього народився син Фінеас від Джесіки Біл.

Про це повідомило видання Page Six.

Пара ретельно приховувала вагітність Джесіки і не публікувала фото в повний зріст. Про народження дитини стало відомо в липні минулого року, проте подружжя не коментувало цю інформацію.

“Він класний і такий милий. Ніхто не спить. Але ми в захваті і дуже щасливі. Дуже вдячні”, – вперше розповів про сина Тімберлейк під час шоу Еллен ДеДженерес.

Також артист додав, що його страший син схвилював роллю брата.

“Зараз йому це дуже подобається. Фін поки не може ходити або переслідувати його, так що подивимося, що буде далі”, – пожартував Джастін.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.