Фанати “Гри престолів” вимагають перезняти 8 сезон
На сайті Change.org з’явилася петиція з вимогою звільнити шоураннерів “Гри престолів” Девіда Беніоффа і Деніела Бретта Вайсса і повністю переписати і перезняти восьмий сезон “Гри престолів”.
Наразі петиція зібрала більше 789 тисяч підписів.
“Девід Беніофф і Ден Вайс показали себе жахливо некомпетентними сценаристами, коли у них немає першоджерела (тобто книг). Це шоу [ “Гра престолів”] заслуговує осмисленого фіналу. Виправдай мої очікування і зроби це HBO!”- написав автор петиції.
Фанати критикували всі епізоди нового сезону, але справжня “хвиля” піднялася після серії, показаної 12 травня. Особливо глядачів обурив сюжетний поворот, що стосується Дейенеріс Таргарієн. Багато шанувальників вважають, що її вчинки в п’ятому епізоді нічим не вмотивовані.
Нагадаємо, 5 епізод “Дзвони” отримав від користувачів сайту Rotten Tomatoes 49% “несвіжості”, що є абсолютним антирекордом для “Гри престолів”. Разом з тим, на платформах телеканалу HBO епізод переглянуло 18,4 млн осіб, що навіть більше, ніж у серії “Довга ніч”, в якій була показана битва об’єднаних сил людей та армії мертвих Короля ночі за замок Вінтерфелл.
Останній епізод “Ігри престолів” вийде в ефір вже цієї неділі – 19 травня. А за тиждень HBO покаже документальний фільм “Остання варта”, в якому розповість, як знімали восьмий сезон культового шоу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.