Федерація спортивного покеру зробила заяву щодо відкриття казино в столичному Будинку профспілок
У Всеукраїнській федерації спортивного покеру спростували інформацію про те, що у Будинку профспілок на Майдані Незалежності у Києві начебто збираються облаштувати казино.
Про це повідомив президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру Сергій Єфіменко.
“Покер – це спорт, який об’єднує величезне ком’юніті. Тут є свої герої, свої вболівальники. Лише в Україні понад 50 тисяч офіційно зареєстрованих членів федерації спортивного покеру”, – зауважив Єфіменко.
Він також додав, що відкриття клубу спортивного покеру – необхідний крок для популяризації інтелектуальних видів спорту серед українців. На його думку, клуб для спортивного покеру та сам спортивний покер не мають нічого спільного з азартними іграми та казино.
Єфименко наголосив, що їхня організація шанує історичну пам’ять та активно підтримує відбудову Будинку профспілок: “Саме тому, члени Всеукраїнської федерації спортивного покеру України виступили інвесторами та приймають активну участь у реконструкції, відновленні та благоустрою будинку Профспілок, який зараз існує та утримується лише за фінансової допомоги підприємців та самої федерації”, – сказав він.
Нагадаємо, журналісти “Слідство.інфо” стверджують, що в столичному Будинку профспілок, де під час Революції Гідності загинули люди, відкриють покерний клуб.
Раніше у Мін’юсті заявили, що легалізація грального бізнесу в Україні принесе 7,4 мільярда гривень прибутку в 2021 році.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.