“Форпост світла на лінії фронту”: фото останніх днів роботи Курахівської ТЕС
Фото: Сергій Коровайний
Понад десять років Курахівська ТЕС працювала на лінії фронту, проте під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну вона припинила свою роботу.
Про це розповіли в “ДТЕК Енерго”.
“Десять років Курахівська ТЕС працювала під обстрілами, а з початком повномасштабної війни стала справжнім форпостом енергетичного фронту. Навесні 2024-го обладнання станції демонтували”, – йдеться в повідомленні ДТЕК.
Навесні 2024 року війська Росії зруйнували понад 90% потужностей електростанцій ДТЕК, щоб їх відновити було вирішено демонтувати обладнання Курахівської ТЕС. Зі станції вивезли понад 350 фур з обладнанням, яке допомогло енергосистемі уникнути довготривалих вимкнень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.