Суспільство

“Форпост світла на лінії фронту”: фото останніх днів роботи Курахівської ТЕС

“Форпост світла на лінії фронту”: фото останніх днів роботи Курахівської ТЕС

Фото: Сергій Коровайний

Понад десять років Курахівська ТЕС працювала на лінії фронту, проте під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну вона припинила свою роботу.

Про це розповіли в “ДТЕК Енерго”.

“Десять років Курахівська ТЕС працювала під обстрілами, а з початком повномасштабної війни стала справжнім форпостом енергетичного фронту. Навесні 2024-го обладнання станції демонтували”, – йдеться в повідомленні ДТЕК.

Курахівська ТЕС. Фото: Сергій Коровайний
Працівник ДТЕК на території Курахівської ТЕС. Фото: Сергій Коровайний
Працівник ДТЕК в бомбосховищі Курахівської ТЕС. Фото: Сергій Коровайний

Навесні 2024 року війська Росії зруйнували понад 90% потужностей  електростанцій ДТЕК, щоб їх відновити було вирішено демонтувати обладнання Курахівської ТЕС. Зі станції вивезли понад 350 фур з обладнанням, яке допомогло енергосистемі уникнути довготривалих вимкнень.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.