Футбол. Через фінансові махінації “Манчестер Сіті” може втратити не тільки Лігу чемпіонів, а й чемпіонський титул в АПЛ
Англійський футбольний клуб “Манчестер Сіті” через фінансові махінації можуть позбавити титулу чемпіона Англії 2014 року.
Про це пише Daily Mail.
АПЛ може зняти очки з “Сіті”, оскільки всі фінансові дані для ліцензування на турнірі повинні збігатися з тим, що клуб надає в УЄФА. Сенсу позбавляти “Манчестер Сіті” зароблених очок в нинішньому сезоні нема, оскільки клуб здійснював махінації в період з 2012 по 2016 рік.
За цей відрізок “Сіті” двічі став чемпіоном Англії – у 2012 і у 2014 році. Поки незрозуміло, в який саме відрізок 2012 року керівництво “Манчестер Сіті” здійснювало фінансові махінації, але чемпіонство 2014 роки точно потрапляє під санкції зазначає видання.
Нагадаємо, УЄФА відсторонив “Манчестер Сіті” від участі у єврокубкових турнірах, зокрема, у Лізі чемпіонів, на сезон-2020/21 і сезон-2021/22 за порушення фінансового фейр-плей.
Нагадаємо, за цей клуб виступає українець Олександр Зінченко.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.