Головний тренер “Реалу” покине пост через розгромну поразку від “Барселони”
Реал
Керівництво “Реала” ухвалило рішення звільнити головного тренера Хулена Лопетегі після поразки від “Барселони” 1:5 в матчі 10 туру чемпіонату Іспанії.
Про це стверджує Marca.
52-річний іспанський фахівець попрощався з командою в зв’язку з можливою відставкою. Тренер подякував футболістам мадридського клубу за роботу, завершивши промову словами “прощаюся з вами, про всяк випадок”.
Новим наставником мадридського клубу може бути призначений екс-тренер “Ювентуса”, “Челсі” і збірної Італії Антоніо Конте.
“Реал” програв в чотирьох поспіль гостьових матчах вперше з лютого 2002 року. Мадридці, набравши 14 очок, займають дев’яте місце в турнірній таблиці Примери.
Раніше “Прямий” повідомляв, що футболіста Кріштіано Роналдо виведено зі складу збірної Португалії через звинувачення в зґвалтуванні дівчини в Лас-Вегасі в 2009 році.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.