Головною метою Росії є компрометація Майдану — Княжицький
Фото: Facebook
Головною метою Росії є компрометація Революції Гідності та визнання її “державним переворотом”, який би виправдав російську агресію на Донбасі, та зняв би з РФ санкції.
Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький.
“Ми дістали незалежну країну. І саме тому Росія так хоче скомпрометувати Майдан, саме тому відбуваються ці факти: заява очільника ДБР, яка хоче скасувати закони, які були тоді прийняті; призначення заступником керівника ДБР адвоката Януковича, ігнорування потреб родин Небесної Сотні, приниження політиків Майдану. Все це робиться для того, щоб скомпрометувати Майдан. Це головна ціль Росії. Адже якщо Майдан скомпрометувати, то це вже буде не боротьба за незалежність, а путч. І тоді російська агресія на захист законної влади є виправданою. Тоді це не російсько-українська війна, а громадянське протистояння в Україні. І Росія просто прийшла на допомогу. А якщо прийшла на допомогу, то не потрібні санкції. І Україна знову входить у сферу впливу Росії. Вся ця гра ведеться лише для цього”, – сказав політик.
20 лютого у річницю масових розстрілів мітингувальників на Майдані у 2014 році, п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що Україна має пам’ятати, яку високу ціну заплачено за перемогу Революції Гідності.
МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ПРОРОСІЙСЬКИМ РЕВАНШИСТАМ ЯНУКОВИЧА ЗНИЩИТИ НАДБАННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ – ПОРОШЕНКО
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.