Готував для продажу: поліція вилучила у вінничанина 18 бойових гранат РГД-5

Готував для продажу: поліція вилучила у вінничанина 18 бойових гранат РГД-5

У 39-річного вінничанина поліція вилучила гранати РГД-5. За словами чоловіка боєприпаси він знайшов біля смітника.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

“В помешканні підозрюваного, який потрапив в наше поле зору, ми провели обшук і вилучили 18 бойових гранат з запалами. Ми будемо встановлювати, з якою метою чоловік тримав їх у себе дома, але за попередньою інформацією, вінничанин планував їх продати”, – повідомив генерал поліції Юрій Педос.

За словами правопорушника, боєприпаси знайшов біля магазину, забрав додому щоб потім здати до поліції.

Нагадаємо, поліція з початку року виявила понад 1700 випадків незаконного поводження зі зброєю.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.