Готував для продажу: поліція вилучила у вінничанина 18 бойових гранат РГД-5
У 39-річного вінничанина поліція вилучила гранати РГД-5. За словами чоловіка боєприпаси він знайшов біля смітника.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
“В помешканні підозрюваного, який потрапив в наше поле зору, ми провели обшук і вилучили 18 бойових гранат з запалами. Ми будемо встановлювати, з якою метою чоловік тримав їх у себе дома, але за попередньою інформацією, вінничанин планував їх продати”, – повідомив генерал поліції Юрій Педос.
За словами правопорушника, боєприпаси знайшов біля магазину, забрав додому щоб потім здати до поліції.
Нагадаємо, поліція з початку року виявила понад 1700 випадків незаконного поводження зі зброєю.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.