Новини

Гравця “Динамо” Київ звинуватили у побитті неповнолітньої дівчини

Гравця “Динамо” Київ звинуватили у побитті неповнолітньої дівчини

Захисник київського Динамо Карлос Сомбрана потрапив в скандал в рідному Перу. Футболіст звинувачений у насильстві над жінками, в числі яких була неповнолітня дівчина.

Про це повідомляє Libero.

На місцевому телебаченні показали сюжет з двома жінками, які заявили, що 30-річний футболіст разом зі своїми охоронцями побив їх біля одного з нічних клубів. Поліція вже розглядає заяву про напад.

“Вони накинулися на мене, я точно бачила, що це були люди Самбрано. Він і сам теж бив мене, він ударив мене по обличчю”, – зазначила одна з нібито постраждалих.

Нагадуємо, що поліція відкрила кримінальну справу через прояви вболівальниками расизму на матчі “Шахтар” – “Динамо” в Харкові 10 листопада.

Керівництво київського футбольного клубу “Динамо” після матчу 14-го туру української Прем’єр-ліги проти донецького “Шахтаря” виступило з офіційною заявою щодо інциденту з можливим проявом расизму своїх уболівальників по відношенню до бразильських гравців “Шахтаря” – Тайсона і Дентіньо.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.