Громадські організації Одеси звернулись до облради з вимогою засудити “формулу Штайнмаєра”
20 одеських громадських організацій звернулись до Одеської обласної ради з вимогою скликати позачергову сесію обласної ради та засудити спробу виконання так званої “формули Штайнмаєра”.
Про це йдеться у сюжеті “Прямого”.
Відповідну заяву із підписами та печатками активісти направили у приймальню. За словами громадських діячів, прийняття та імплементація “формули Штайнмаєра” дорівнює капітуляції України, а будь-які кроки згідно неї загрожують територіальній цілісності нашої держави.
“Ми розуміємо, що сьогоднішня політика “зелених чоловічків” вкрай підозріла. Єдине, що у нас є – це опір громадянського суспільства. Як у нас було в 2013-14 роках, і ми не дали Януковичу розгорнути нас в сторону Росії, так і сьогодні я впевнений, що в 2019-20 рока ми не дамо Зеленському та його “молодій команді”, – заявив громадський діяч Марк Гордієнко.
Нагадаємо, раніше міські ради Сум, Кропивницького, Черкас, а також Львівська, Хмельницька, Тернопільська та Івано-Франківська обласні ради виступили проти “формули Штайнмаєра” щодо окупованого Донбасу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.