Група невідомих вчинила погром у столичному кафе, постраждало вісім осіб
У результаті бійки між відвідувачами та працівниками одного зі столичних ресторанів на вулиці Срібнокільській на Позняках постраждало вісім осіб.
Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.
Як зазначається, до поліції надійшла інформація про бійку в кафе на вулиці Срібнокільській у Дарницькому районі. Заявниця повідомила, що відвідувачі напали на співробітників приватної охоронної фірми, а також автомобілем пошкодили огорожу закладу.
“На місці події слідчо-оперативна група встановила, що група осіб грубо порушувала громадський порядок, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, а також пошкодила майно закладу і вхідні двері приміщення автомобілем “БМВ” та поїхала з місця події. Під час бійки в даному закладі отримали тілесні ушкодження вісім працівників закладу”, – йдеться у повідомленні.
Поліція встановила особу власника іномарки, ним виявився 39-річний киянин. Також встановлює інших осіб, причетних до правопорушення.
Раніше повідомлялося, що у центрі Києва, на перехресті вулиць Льва Толстого та Тарасівської, сталася стрілянина.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.