Херсонські кавуни пливуть на Київ: баржа вирушить вже завтра
Завтра, 21 серпня, з Херсонської області в Київ відправиться баржа з кавунами.
Про це повідомили у прес-службі ТОВ СП “НІБУЛОН”.
Зокрема, завантаження кавунами судна відбуватиметься з 17:00 до 18:00.
Відомо, що баржа відправлятиметься з міста Гола Пристань.
Раніше “Прямий” повідомляв, що перша баржа з херсонськими кавунами була відправлена по Дніпру у Київ 1-8 серпня.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.