Війна

Гірське на Луганщині обстріляли з “Градів”, є постраждала

Російські окупанти у п’ятницю, 1 квітня, завдали удару по житловому сектору міста Гірське, що в Луганській області

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він заявив, що 1 квітня із реактивних систем залпового вогню росіяни завдали удар по житловому сектору міста Гірське.

“Маємо декілька зруйнованих будинків, поранено жінку. Рятувальники продовжують працювати”, – додає голова ОВА у повідомленні.

Також окупанти обстріляли ще декілька міст у Луганській області. У Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Кремінній та Іванівці пошкоджено 20 об’єктів.

Нагадаємо, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з цим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію й утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

Крім того, у деяких областях України запровадили комендантську годину як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.