Гірське на Луганщині обстріляли з “Градів”, є постраждала
Російські окупанти у п’ятницю, 1 квітня, завдали удару по житловому сектору міста Гірське, що в Луганській області
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
Він заявив, що 1 квітня із реактивних систем залпового вогню росіяни завдали удар по житловому сектору міста Гірське.
“Маємо декілька зруйнованих будинків, поранено жінку. Рятувальники продовжують працювати”, – додає голова ОВА у повідомленні.
Також окупанти обстріляли ще декілька міст у Луганській області. У Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Кремінній та Іванівці пошкоджено 20 об’єктів.
Нагадаємо, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з цим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію й утворив Ставку Верховного головнокомандувача.
Крім того, у деяких областях України запровадили комендантську годину як вимушений крок в умовах війни.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.