Хоч би нас не продали: соцмережі коментують закон про землю
Верховна Рада України сьогодні, 13 листопада, прийняла у першому читанні запропонований президентською партією “Слуга народу” законопроєкт № 2178-10 про ринок землі.
За проголосували 240 народних депутатів, проти – 52, утримались – 57.
Користувачі соцмереж почали активно обговорювати цю подію.
PRM.UA зібрав для вас найцікавіше.
Під час війни ухвалювати такі закони є зрадою інтересів, – вважають юзери.


Сьогодні день національної ганьби! – дописував український політик Олег Тягнибок.

Політичний експерт Андрій Смолій назвав цей закон злочином проти країни.
Йде здача інтересів держави, – писала Tatiana Muraveva.

Влада в одних руках, – писала Olha Jaremska.

Oleksandr Grekhov уявив, як міг би виглядати продаж землі в Instagram.

Зрада на зраді, – коментувала ситуацію Євгенія Омельянюк.

Svetlana Lucia пропонувала палити шини.

Хоч би нас не продали, – бідкались користувачі.

Дехто розмірковував, кому може бути вигідний новий закон.

Нас остаточно продали, – писали користувачі.


Земля є безцінною, – писала Valya Valentyna.

А дехто пригадав нещодавній інцидент з Дубінським.

Читайте також: Верховна Рада ухвалила законопроєкт “Слуги народу” про ринок землі.
Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що питання про дозвіл на продаж землі сільськогосподарського призначення іноземцям та компаніям, які засновані іноземцями винесуть на всеукраїнський референдум.
Депутат “Європейської Солідарності” Софія Федина в ефірі “Прямого” зазначила, що партія підтримує створення ринку землі в Україні, але категорично проти того формату, в якому його пропонує “Слуга народу”.
Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький сказав, що якщо сьогодні проголосують за ринок землі “слуг народу”, партія підтримає тих, хто протестує проти нього.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.