Ігор Мазур повернувся в Україну
Співробітник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, ветеран АТО, заступник голови УНА-УНСО Ігор Мазур повернувся в Україну.
Про це повідомила омбусмен Людмила Денісова.
“Консул особисто супроводжував його переїзд на територію України. Це сталося завдяки спільній роботі Офіса Президента, Офіса Омбудсмена, Українських Дипломатів, народних депутатів, МВС, Національній поліції. А також неймовірній підтримці громадянського суспільства та ЗМІ!!!” – написала вона.
“Ігоре, вітаю на рідній землі!” – додала Денісова.
Нагадаємо, 9 листопада у Польщі за запитом Російської Федерації затримали Ігоря Мазура.
10 листопада учасника бойових дій на Донбасі Ігоря Мазура відпустили на поруки Генерального консула України в Любліні.
Директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко заявив, що для затримання учасника бойових дй на Донбасі Ігоря Мазура (“Тополя”) РФ встановила не “червону картку” Інтерполу, а спеціальне циркулярне повідомлення.
Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб заявило про готовність надати будь-яку допомогу в переговорах із Польщею щодо затриманого ветерана Ігоря Мазура, а також підтримку його родині.
Раніше омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що Мазура затримали на прикордонному пункті “Дорогуськ” в Польщі.
Депутат “Європейської Солідарності” Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що партія боротиметься за повернення Мазура додому.
Депутат “Європейської Солідарності” Ірина Фріз повідомила, що український консул вже поспілкувався з Мазуром. Правова допомога надається українською стороною, зазначила вона.
У Києві під посольством Польщі відбулась акція на підтримку Мазура.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.