Ілон Маск прокоментував смертельну ДТП з Tesla
Фото: Reuters
На електромобілі Tesla, в аварії якого загинули двоє людей в американському штаті Техас, автопілот включений не був.
Про це заявив засновник компанії з виробництва електрокарів Tesla Ілон Маск в Twitter.
Він також додав, що авто не було оснащено функцією повного автономного управління.
“На ділянці дороги, де сталося ДТП, не було підсвічування розмітки траси, яка необхідна для коректної роботи стандартного автопілота”, – додав Маск в соцмережі.
Пізніше він написав, що “ймовірність аварії Tesla з включеним автопілотом в 10 разів нижче, ніж у звичайного автомобіля”.
Смертельна аварія сталася близько 21:00 за місцевим часом у неділю, 18 квітня, в місті Спрінг в штаті Техас. Автомобіль Tesla Model S 2019 року випуску злетів з дороги і на великій швидкості врізався в дерево. Електрокар загорівся. В салоні знаходилися двоє людей, які загинули на місці події. Пожежники змогли впоратися з вогнем тільки через чотири години.
Нагадаємо, 19 березня близько 7:30 на трасі “Харків-Вовчанськ” поблизу села Шестакове зіткнулися автомобілі “Tesla” та “Nissan X-Trail”.